Al bijna 22 jaar woon ik vlakbij Naarden-Vesting. Een stadje met een rijke geschiedenis waar ik graag kom. Vorig jaar zomer was ik hier met Mees. Een uitje dat ik nooit zal vergeten .

(Ont)zorgverlener voor de mens achter de aandoening!
DELANGEONTZORGT sinds 23 juli 2018
Al bijna 22 jaar woon ik vlakbij Naarden-Vesting. Een stadje met een rijke geschiedenis waar ik graag kom. Vorig jaar zomer was ik hier met Mees. Een uitje dat ik nooit zal vergeten .
Vorige week woensdagochtend kreeg ik een e-mail van Myriam, de vrouw van Paul met ‘reanimeren’ in het onderwerp. Ik schrok me rot en stuurde haar direct een appje.
Gisteren is Mees 18 jaar geworden. Er was een klein Coronaproof feestje georganiseerd. Zijn vader en moeder en nog een aantal kinderen (van het logeerhuis Q-Dreams) met hun begeleiders waren er ook bij.
“Nee!” het kwam er een beetje chagrijnig uit. Paul wilde beslist geen hulp van me met het eten. Zijn gezichtsuitdrukking sprak boekdelen. Alsof hij zeggen wilde dat hij geen klein kind is. En hij heeft gelijk. Ik glimlachte toen hij zo reageerde, want ik was het met hem eens. Hij is geen klein kind en zo zie ik hem ook absoluut niet.
Recent plaatste Heleen Uithoven-Hoppesteyn een oproep op LinkedIn. Heleen is lintenmaakster en levenscoach. Ze bood aan om 10 lintjes gratis weg te geven aan iemand die het verdient.
Lees verder “Een lintje van een mooi mens voor een mooi mens!”
- “Brandweer bestookt met zwaar vuurwerk. Trump roept zijn volgers op om naar het Capitol te gaan. Man in elkaar geslagen vanwege zijn geaardheid. Medewerker van een supermarkt door klant mishandeld vanwege opmerking over het niet dragen van een mondkapje. Winkelruiten van bakkerij ingegooid vanwege zwarte piet versiering” …
Ik kan nog uren doorgaan. Je voelt ‘em al aankomen hè?
Allereerst wens ik je een liefdevol 2021 toe. Hopelijk heb je een fijne jaarwisseling gehad met jouw dierbaren. Gisteren heb ik tot 14.30 uur gewerkt. Verder had ik een rustige avond en lag al om 0.30 uur in bed. Mijn wekker stond namelijk vanochtend al weer om 6.30 uur te brullen.